Twój dostawca gazu:
dom, firma, rolnictwo · ekologiczne systemy

ROZWIĄZANIA DO DOMU

Wszędzie tam gdzie Klient oczekuje wysokiego komfortu i niezawodności pracy systemu grzewczego obiektu mieszkalnego, niezależnego źródła czystej energii oraz bezpieczeństwa i serwisu GAZ PŁYNNY Dragongaz będzie rozwiązaniem optymalnym.

Wszędzie tam gdzie Klient ceni najwyższe standardy gotowania, kuchnia gazowa lub grill gazowy pracujący na GAZIE PŁYNNYM Dragongaz będzie rozwiązaniem optymalnym.

ROZWIĄZANIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW

W dobie powszechnej konieczności poszukiwania optymalnych rozwiązań dla Twojego biznesu oparcie zabezpieczenia potrzeb energetycznych, przedsiębiorstwa na GAZIE PŁYNNYM Dragongaz będzie rozwiązaniem optymalnym. Zapewni ono niezależne zasilanie w ekologiczną i ekonomiczną, czystą energię elastycznie zapewniającą zasilanie dla Twojej firmy dla małych i dużych mocy w długim okresie lub w momentach chwilowego zapotrzebowania na energię do wszystkich procesów grzewczych i technologicznych

Dlaczego LPG?

Gaz płynny dzięki swoim zaletom, takim jak elastyczność zaopatrzenia, dostępność, możliwość ekonomicznego zastosowania, szybkość montażu instalacji, ekologicznemu spalaniu stał się paliwem dla którego znaleziono prawie 2000 różnorakich zastosowań w procesach grzewczych i technologicznych.

Łatwość i prostota składowania przyjazne dla środowiska wykorzystanie upowszechniły LPG jako wspaniały nośnik energii godny wykorzystania.

Odkryj świat LPG >

GDZIE ZNALEŹĆ DRAGONGAZ

Dragongaz od 1993 roku prowadzi dystrybuuję gazu płynnego do zbiorników na terenie całego kraju jak również lokalnie dystrybucję gazu płynnego w butlach 11 i 33 kg na terenie województw Dolnośląskiego Opolskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego Szczegółowe dane teleadresowe w zakładce kontakt

GRUPA PEŁNA ENERGII od 1948 roku

Spółka DRAGONGAZ działa w Polsce od 1993 roku jednak doświadczenie założycieli i właścicieli GRUPY BUTANGAS sięga 1948 roku kiedy to założone zostały pierwsze Spółki gazowe w Austrii i we Włoszech. Jeśli przemierzając Europę dostrzegą Państwo naszego smoka na butlach lub zbiornikach gazowych będzie to pokazywać wielkość i profesjonalizm naszej rodziny gazowej.

ZAMÓW DOSTAWĘ GAZU

Dzięki zamówieniu gazu przez internet oszczędzasz czas i pieniądze oraz przyśpieszasz realizację zamówienia.

Aktualności

Choć temperatura jeszcze utrzymuje się powyżej zera, synoptycy zapowiadają mroźną, długą zimę...

czytaj dalej...

Wcześniej niż zazwyczaj skończyła się złota jesień. Nic nie zapowiada poprawy pogody...

czytaj dalej...

Dziękujemy naszym klientom, którzy zdecydowali się zakupić gaz w ramach letniej promocji. Niestety taniej już nie będzie, już teraz widać na giełdach tendencję wzrostową - zapowiadają analitycy.

czytaj dalej...