Aktualności

Minister Finansów postanowił włączyć LPG do systemu monitorowania przewozów towarów wrażliwych. Od 1 października transport gazu płynnego z zapłaconą akcyzą będzie objęty systemem SENT oraz SENT GEO.

czytaj dalej...

Koniec sezonu nie oznacza końca problemów związanych z ogrzewaniem naszych domów, biur, czy hal produkcyjnych. Już teraz warto rozważyć zmianę sposobu ogrzewania z węglowego na gazowy, wygodny i ekologiczny.

czytaj dalej...

Zakłócenia i ograniczenia dostaw propanu do Polski. To skutek rozruchu dużego zakładu produkcji polipropylenu w Rosji, który jako surowca do produkcji potrzebuje propanu.

czytaj dalej...

Nie powinno być skoków cen gazu. Analitycy przewidują, że będzie stabilnie, przynajmniej wiosną. Ta przyszła dość szybko, jednak w marcu może pojawić się ochłodzenie.

czytaj dalej...

Za nami wiele niespodzianek cenowych, którymi zaskakiwano nas w ciągu ostatnich miesięcy. Aktualnie rynek hurtowy oferuje propan w cenie na średnim poziomie.

czytaj dalej...

Ustawodawca wysłuchał rad przedsiębiorców. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zamianie terminu wejścia w życie e-DD. Nowy termin to koniec 2019 roku.

czytaj dalej...

Zachęcamy klientów do dokonywania zakupów gazu w grudniu, w związku z wejściem nowych rozwiązań legislacyjnych, w zakresie kontroli dystrybucji gazu płynnego zwolnionego z akcyzy ze względu na przeznaczenie.

czytaj dalej...

Zmianie ulegnie system dystrybucji oraz potwierdzania odbioru gazu płynnego, zwolnionego z akcyzy ze względu na przeznaczenie.

czytaj dalej...

Średnia hurtowa cena LPG w Polsce osiągnęła najwyższy poziom od 4 lat. Niestety, nasi analitycy nie mają dobrych wiadomości...

czytaj dalej...

Z końcem lata nie mamy dobrych wiadomości. Potwierdziły się nasze wcześniejsze prognozy, którymi dzielimy się z Państwem w ciągu ostatnich miesięcy.

czytaj dalej...

Od tego trendu nie ma już odwrotu - alarmuje portal Money.pl. Podwyżki możemy odczuć jednak szybciej niż się spodziewaliśmy. Skąd taki cenowy rajd?

czytaj dalej...

Zapraszamy do zapoznania się z trwającą letnią promocją dostawy gazu. Dzięki naszym zapasom możemy jeszcze Państwu zaproponować propan w bardzo konkurencyjnej cenie.

czytaj dalej...