Aktualności

Ustawodawca nie ułatwia składania zamówień na LPG. Od II kwartału 2020 roku planuje wprowadzenie obowiązkowej rejestracji wszystkich klientów korzystających z propanu do celów grzewczych.

czytaj dalej...

Nie mamy optymistycznych, noworocznych informacji dla naszych klientów. Autogaz drożeje, gaz grzewczy również będzie jeszcze droższy. Początek roku będzie trudny dla konsumentów.

czytaj dalej...

Obowiązek realizacji dostaw gazu na podstawie elektronicznego dowodu dostawy zostanie przesunięty na 1 stycznia 2021 roku. Ministerstwo finansów opublikowało nowy projekt rozporządzenia.

czytaj dalej...

Kurs dolara wzrósł. Mimo tego cena paliw płynnych utrzymuje się na stałym poziomie. Tak będzie tylko do końca tygodnia (13 października). Po wyborach parlamentarnych zapłacimy drożej.

czytaj dalej...

Pomimo letniej aury namawiamy naszym klientów do sprawdzenia stanu gazu w zbiornikach przydomowych, firmowych. Prosimy o złożenie zamówień jeszcze we wrześniu.

czytaj dalej...

Ministerstwo finansów pracuje nad ustawą przesuwającą wejście w życie nowych rozwiązań dla rynku LPG w zakresie obowiązku stosowania elektronicznych dowodów dostawy do 1 stycznia 2021.

czytaj dalej...

Promocyjna akcja letnia trwa aż do wyczerpania zmagazynowanych zapasów. Zachęcamy naszych klientów do składania zamówień telefonicznie lub za pośrednictwem formularza zgłoszeń na naszej stronie internetowej.

czytaj dalej...

Minister Finansów postanowił włączyć LPG do systemu monitorowania przewozów towarów wrażliwych. Od 1 października transport gazu płynnego z zapłaconą akcyzą będzie objęty systemem SENT oraz SENT GEO.

czytaj dalej...

Koniec sezonu nie oznacza końca problemów związanych z ogrzewaniem naszych domów, biur, czy hal produkcyjnych. Już teraz warto rozważyć zmianę sposobu ogrzewania z węglowego na gazowy, wygodny i ekologiczny.

czytaj dalej...

Zakłócenia i ograniczenia dostaw propanu do Polski. To skutek rozruchu dużego zakładu produkcji polipropylenu w Rosji, który jako surowca do produkcji potrzebuje propanu.

czytaj dalej...

Nie powinno być skoków cen gazu. Analitycy przewidują, że będzie stabilnie, przynajmniej wiosną. Ta przyszła dość szybko, jednak w marcu może pojawić się ochłodzenie.

czytaj dalej...

Za nami wiele niespodzianek cenowych, którymi zaskakiwano nas w ciągu ostatnich miesięcy. Aktualnie rynek hurtowy oferuje propan w cenie na średnim poziomie.

czytaj dalej...