Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z trwającą letnią promocją dostawy gazu. Dzięki naszym zapasom możemy jeszcze Państwu zaproponować propan w bardzo konkurencyjnej cenie.

czytaj dalej...

W 2016 r. dostawy z gazu płynnego LPG z Rosji stanowiły 59 proc. importu surowca do Polski, rok później już 70,3 proc. – czytamy w najnowszym raporcie Polskiej Organizacji Gazu Płynnego, która podsumowuje stan branży w 2017 r.

czytaj dalej...

Mija kolejny 25 rok działalności naszej Spółki. Dragongaz stara się sprostać Państwa potrzebom, rosnącym kosztom prowadzania dystrybucji gazu płynnego. W ciągu ostatniego roku mieliśmy od czynienia z szeregiem zmian przepisów podatkowych, zmuszających podmioty działające w branży paliwowej do wdrożenia kosztownych systemów kontrolnych składania dodatkowych zabezpieczeń na rzecz Skarbu Państwa.

czytaj dalej...

Wyjątkowo ciepły kwiecień pozwolił zaoszczędzić zgromadzony w Państwa zbiornikach gaz. Jednakże, prosimy nie zwlekać z uzupełnianiem butli, z uwagi na możliwości zakłóceń dostaw gazu z Rosji...

czytaj dalej...

Nasi analitycy dbają o to, aby magazynować jak największe ilości gazu w momencie, gdy na rynku osiąga korzystną cenę.

czytaj dalej...

Siarczyste mrozy za nami, ale wiosny wciąż nie widać...

czytaj dalej...

Ciepły początek roku nie zapowiadał zbliżającej się zimy. Jednak synoptycy, w lutym, przewidują spadek temperatury nawet do minus kilkunastu stopni.

czytaj dalej...

Nie mamy dobrych wiadomości dla naszych klientów. Pierwsza połowa roku upłynie pod znakiem rosnących cen gazu.

czytaj dalej...

Ponad rok trwały prace nad stworzeniem uchwał dla województwa dolnośląskiego, uzdrowisk i Wrocławia. Nad regulacjami, które poprawią jakość powietrza w naszym regionie, pracował zespół ekspertów powołany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

czytaj dalej...

Choć temperatura jeszcze utrzymuje się powyżej zera, synoptycy zapowiadają mroźną, długą zimę...

czytaj dalej...

Wcześniej niż zazwyczaj skończyła się złota jesień. Nic nie zapowiada poprawy pogody...

czytaj dalej...

Dziękujemy naszym klientom, którzy zdecydowali się zakupić gaz w ramach letniej promocji. Niestety taniej już nie będzie, już teraz widać na giełdach tendencję wzrostową - zapowiadają analitycy.

czytaj dalej...
Kliencie rusza promocja „Klient poleca Klienta”, chcesz otrzymać 350 litrów gazu gratis, poleć swojego sąsiada. Druk ulotki do pobrania (tutaj)
×

Z ostatniej chwili Państwo rozpoczyna „luzowanie gospodarki”

Pomimo sytuacji nadzwyczajnej DragonGaz dostarcza gaz płynny do klientów bez zakłóceń. Nie wzrosły również ceny oferowanego produktu.

W związku z rosnącym popytem na gaz płynny i obniżeniem poziomów produkcji przez rafinerie obserwujemy systematyczny wzrost cen hurtowych propanu oferowanych przez producentów.

Rekomendujemy sprawdzenie stanów magazynowych gazu płynnego i dokonanie w razie potrzeby zakupu gazu płynnego w chwili obecnej.